Jak bojovat s celulitidou? Poradíme vám…

Pomerančová kůže trápí ženy v každého věku i postavy. Existuje spousta „zaručených“ postupů, co ale opravdu pomáhá je celková změna životního stylu v kombinaci se správnou péčí o pokožku.

Správná životospráva

Důležitý je vyvážený jídelníček a hlavně vyvarovat se všem potravinám, které tělu ve větší míře neprospívají – to je například strava z rychlého občerstvení, smažené pokrmy nebo cukr.

Pijte dostatek čisté vody bez bublinek, jezte několik kousků zeleniny a ovoce denně, omezte pečivo a „hotovky“ a slibujeme vám, že změnu pocítíte během pár dnů nejen na zvýšení energie, ale i na volnějším oblečení.

Hýbat se, hýbat se, hýbat se!

Pohyb je základ. Nebojte, neženeme vás hned do fitka, pokud nejste na pohyb zvyklí razantní změna a neodborné cvičení by vám mohlo spíše ublížit.

Místo výtahu použijte schodiště, ke kamarádce na návštěvu jděte pěšky, místo autem. Jednoduše infiltrujte pohyb do vašeho normálního života, nenápadně, po krůčcích.. Funguje to!

Pitný režim

Tělo potřebuje vodu, ne sladké limonády. Doporučujeme pořídit si lahev na pití a s ní chodit kam se pohnete.. brzy pro vás bude nemyslitelné odejít z domu bez pramenité vody.

Důkladná péče o pokožku

Nemůžeme vám naordinovat jídelníček ani myslet za vás na to, zda jste své tělo dostatečně zavodnili, ale můžeme vám doporučit produkty, které vám pomohou s péčí o pokožku 🙂

Jako první krok je důležitá exfoliace nebo-li peeling! Pokožku je potřeba zbavit odumřelých buněk a pořádně ji prokrvit, aby se aktivovaly lymfatické cesty. Pokud navíc na peeling produkty obsahují složky, které pomáhají k účinějšímu prokrvení, je masáž jimi o to účinější!

Vyzkoušejte kávové peelingy Body Boom, bojují proti celulitidě, striím a dokonce i proti pupínkům a akné (ano, akné nebo zarůstající chloupky se oběvují bohužel všude).

Pokožku pak důkladně ošetřete krémem, aby byla hydratovaná a vláčná. Pokud se rozhodnete pro Body Boom balzám na tělo s vůní jahody, který obsahuje 93% přírodních složek, vaše plet vám poděkuje několikanásobně!

Produkty jsou dostupné na www.mejkap.net.

Back to Top