Recenze od ILoveMakeUp na Pretty by Flormar!

Přečtěte si recenzi na produkty Pretty by Flormar od blogerky ILoveMakeUp!

Pretty by Flormar recenze a fotky

By  | 

Některé značky, jako například právě Flormar, nabízí ve svém sortimentu řady, rozdělené jak co se týká ceny, tak i kvality. Můžete u nich tedy najít jak tvářenku za 300 Kč, tak i tvářenku za 100 Kč. Dneska mám pro vás poslední žhavé novinky, které jsou dostupné v drogeriích Rossmann a jde právě o řadu levnější, dle mého názoru vhodnou pro začátečníky, mladší slečny, případně pro ty, které se rády líčí, ale dávají přednost velmi jemnému a méně nápadnému makeupu.

Pro mě řada Pretty není žádnou novinkou, běžně je dostupná v takových výrazně růžových obalech, určitě víte. Tyto novinky mají trošku okatější obal, ale o to ani tak nejde. Možná by se hodilo napsat, že tuto řadu znám, protože ji mám vyzkoušenou a ráda:)) Ne ne, kdepak. Řadu Pretty jsem si vyzkoušela, to ano, ale nikdy jsem ji pak dále moc nevyhledávala právě proto, že například co se týká očních stínů a pár dalších produktů, nebylo to nic, co by mě ohromilo a nějak moc zaujalo. Oční stíny jsou opravdu středně, některé ještě slaběji pigmentované a to není nic pro mě. Faktem je, že třeba tvářenky nebo rtěnky má tato řada suprové. No tak pojďme mrknout pod pokličku, jak jsou na tom tyhle novinky:)

Kolekce Pretty by Flormar toho nabízí opravdu hodně, vlastně asi vše, co potřebujete na hezké líčení – oční stíny, tvářenky, matné pudry na konturování, klasické pudry, řasenku, bázi pod makeup atd..

Začnu očními stíny, protože ty mě zaujaly naprosto nejméně a je to přesně tak, jak jsem psala výše a jaká je moje dřívější zkušenost. Stíny jsou hezké, odstíny parádní, ale ta pigmentace je slabší. Není nijak hrozná, ale nevyřádíte se s nimi. Perfektní tedy pro ty z vás, které nepotřebují mega výrazně nalíčené oči, které mají radši slabší pigmentaci nebo fakt třeba pro holky kolem těch 15-20 let..

Říkám, špatné nejsou, ale to výsledné líčení je s nimi takové tlumené, což mě osobně nebaví. Nebudu ale psát, že stíny nedoporučuji, jen proto, že mám radši mega pigmentaci, někdo naopak dává přednost tomuto, že jo..

Co ale stojí za pozornost i náročnějších uživatelek, je korektor. Možná si vzpomenete, že jestli něco od značky Flormar ráda doporučuji, tak jsou to tekuté produkty nebo pudrové na tváře. Pudrové proto, že mají supr konzistenci a téměř nepráší a tekuté proto, že jsou nádherně hydratační, mají perfektní krycí schopnost atd.. Absolutní, ale fakt absolutní nadšení z tohoto korektoru! Stoprocentně byste nikdo nepoznali, že se jedná o drogérkový korektor, ta krycí schopnost je perfektní, přitom je krásně krémový, až hydratační, to oční okolí nevysušuje, skvěle drží, mno luxus. Já korektory miluju, používám denně a mám v nich velký přehled, tento rozhodně ANO! Tohle je odstín 02 Ivory.

Kolekce nabízí i toto duo a stejné duo jsem používala už kdysi právě z té starší kolekce, která měla růžové obaly. Už tehdy to byl můj oblíbenec a zde tomu není jinak. Pigmentace je střední, naprosto ideální, konzistence jemná, práší minimálně, nemám absolutně co vytknout, a když mrknete na ty barevné kombinace, tak je to pecka. Ten matný bronzer se může zdát do oranžova, ale není, vypadá na obličeji v pohodě.

Se omlouvám, byla jsem nedočkavá, tak jsem ho prvně použila a až pak fotila:-D

Ty varianty tam mají tři, mně se teda moc líbí, co jsem obdržela na vyzkoušení, ale proboha, koukejte na tohle duo, pro to si musím zajít!!!!!!

Pochválit musím i rtěnky, mám odstíny dva, světlý 04 rose a tmavě červený 12 hot burgundy. Rtěnky mají perfektní pigmentaci v již jednom tahu, jsou příjemné, na rtech takové krémové až lehce matné, opět supr.


V nabídce jsou i moderní, tekuté, matné rtěnky. Opět i u tohoto produktu je co zkazit a co se týká konzistence, ta může být všelijaká. V tomto případě je to ten typ rtěnky, kdy obsah je takový spíše pěnový, jakoby našlehaný.. Proti tomu nic nemám, super, příjemné na rtech, pohoda. Co mi už vyhovuje méně, že nezaschne a je to vlastně jako klasická rtěnka, takže když se napijete, obtiskne se barva na skleničku. Jako u klasické rtěnky je to normálka a nevadí mi to, ale u těch tekutých, matnějších, jsem si tak nějak oblíbila to, že se neobtiskávají, tak tady mi to chybí no..

Aplikátor v pořádku, hezky se s ním rty vykreslují.

Vpravo pak vidíte lesk, který je absolutně woooow. Naprosto nádherný, má v sobě fialové a růžové odlesky a já ho za boha nemohla zachytit ve vší jeho kráse. Achjo, fakt ne, bohužel ani na rtech nešlo moc nafotit, jaká nádhera to je. Opravdu pecka, trošku je mi líto, že toto tam nedali i jako stíny na oči, to by bylo něco.

Jedna vrstva. Pigmentace je opravdu wow. Toto je ten tmavší odstín 04 Pinky, světlejší jsem dala bokem a nechám vám ho do giveaway.

Nešlo mi to nafotit:( Ale snad v tom obalu vidíte, jak krásné odlesky ten lesk dělá, je to pecka.

Dále jsem prubla bázi pod makeup, která je opět krásně taková hydratační až vodová, tím myslím, co se týká pocitu, ne konzistence. Vůbec není taková ta šimrající umělá, po rozetření není na pleti cítit a tak nějak ji lehce zmatní mi přijde.

Jako poslední bych asi jen zkritizovala trošku ty obaly u stínů a tvářenek, jsou zbytečně takové buclaté mi přijde, ale tak to už je jen můj problém, někomu se to třeba bude líbit. Myslím, že ty rtěnky jak tuhé nebo tekuté lze nahradit nebo postrádat, co ale určitě vřele doporučuji, jsou ty dua tvářenek a konturovacího pudru, báze pod makeup a korektor. Podkladová báze stojí 189 Kč, ostatní cca stovku, no neber to!:-D

Odkaz na originální článek zde.

Produkty Pretty by Flormar můžete zakoupit na stránkách www.mejkap.net.

Back to Top